Son zamanların En Etkili Zayıflama Yöntemi

Son zamanların En Etkili Zayıflama Yöntemi

Sık sık kilo alıp verenlerin en büyük şikayeti vücutlarında meydana gelen bozulmalardır. Kısa süreli diyetler bazen geçici çözüm sunsa da kilo problemi uzun vadede çözülecek bir sorundur. Zayıflamak için gıdanın çeşidinden ziyade günün hangi saatinde tüketildiğinin önemini benimsenmelidir. İşte zayıflamak isteyenlere en etkili karışımlardan birisi sizlerle. Hem sağlıklı hem kalıcı kilo vermek isteyenlere mucizevi karışım ve kilo problemiyle ilgili ayrıntılar…


-------- Sponsorlu --------

Zayıflamak için gıdanın çeşidinden ziyade günün hangi saatinde tüketildiğinin önemli olduğunu belirterek “Patatesi ve elmayı sabahları yemek her zaman kilo vermeye yardımcı olmaktadır.” Kahvaltıda patates tüketerek zayıflamanın mümkün olduğu ve hızlı bir şekilde kilo vermek isteyenleri yardımcıdır.

Kalıcı, sağlıklı zayıflık için yavaş ve bilinçli kilo vermek şart. Unutmayın ki her bireyin kendine has kilo verme hızı var. Bu hız da bireyin kaç kilo fazlası olduğuna bağlı. Doğru yaklaşımla aylık asgari kilo kaybı oranı, mevcut kilonuzun yüzde 5-6’sıdır. Sağlıklı kilo kaybı için izin verilen maksimum seviye ise mevcut kilonuzun yüzde 15-18’idir.

HANGİ ÖĞÜNDE NE TÜKETİLMELİ?
Sabahları, yiyecek olarak yavaş ve hızlı karbonhidratları seçmek daha iyi. Çünkü çoğu hızlı karbonhidrat glikoz bakımından zengin ve kalorileri oldukça yüksek. Vücudun bu enerjiyi gün içinde harcaması önemli.


-------- Sponsorlu --------

Böylece yağa dönüşmez. Yavaş karbonhidratlar, aksine yavaş yavaş glikoz salgılar ve vücutta yağ olarak depolanmamasını, vücut tarafından emilmesini sağlar. Tahıllar, fındıklar, meyveler, kuru meyveler, tatlılar, patatesler kahvaltı için en uygun olanlar. Mesela patatesi, sabahları her zaman yemek daha iyi. Nişasta bakımından zengin, yüksek kalorili ve daha sonra kolayca yağa dönüşebilir.

BU KARIŞIMI GÜN BOYUNCA ACIKTIKÇA TÜKETİN
İncir ve kuru kayısı gibi kuru meyvelerin metabolizmayı hızlandırmaktadır. “Bir ayda sağlıklı ve kalıcı, aç kalmadan zayıflamak, vücudunuzu toksinlerden arındırmak ve gençleşmek istiyorsanız ihtiyacınız olan 1 tutam yapraklı kereviz sapı, 5 kırmızı dolmalık biber, 7 salatalık ile 6 domates. Tüm malzemeleri rendeleyin veya rondodan geçirin ve karıştırın.

Üzerine tatlandırmak için az kaya tuzu veya az limon suyu ilave edebilirsiniz. Bu karışımı gün boyunca acıktıkça birer tatlı kaşığı tüketin. Bir diğer alternatif ise şöyle: Bir havuç ve tohumları ayıklanmış 6 kırmızı biberi rondodan geçirin. Üzerine 3 limonun suyunu ilave edin. Bu karışımı bir ay boyunca her gün düzenli tüketmek size kalıcı, sağlıklı zayıflamanızı sağlar. Bu karışımı düzenli olarak özellikle yemek öncesi tükettiğinizde iştahınız kapanır, yemek porsiyonlarınız çok ciddi oranda küçülür.

Önemli Uyarı: Günlük olarak hazırlanması gereken her iki karışım da hamileler ve şeker hastaları için uygun değildir.

Virüsleri öldürerek gribi yok eden mucize besin… Detaylar için Tıklayınız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ