Her Kadın Mutlaka Bu Basit Ve Şaşırtıcı Sırları Bilmeli

Her Kadın Mutlaka Bu Basit Ve Şaşırtıcı Sırları Bilmeli

Güzellik kesmek veya makyaj kesmek, sık kullandığınız kozmetik ürünün ambalajı üzerinde göreceğiniz bilgiler değildir. Aslında, bu hileler basit ipuçlarına dayanıyor – cildinize zarar vermezken görünümünüzü iyileştirecekler. Bazı güzellik numaralarını bilmek, kadınlar için mutlak bir zorunluluktur, çünkü daha yüksek görünme arayışında para biriktirmenize yardım edeceklerdir.


-------- Sponsorlu --------

Aşağıda, koyu renkli göz altı valizlerini ortadan kaldırmanıza, saçlarınızı temiz ve terletmenize ve yağlı doku sarkık göğüsleri gibi sorunları gidermenize yardımcı olabilecek on beş basit güzellik kesimi göreceksiniz.

Temiz saç

Herkes saçlarını temiz ve yumuşak tutmak istemektedir, ancak bunu gerçekleştirmek kolay değildir. Saçınızın hoş görünmesini istiyorsanız, denemek ve yapmak istediğiniz tek şey, şampuanınıza bir miktar okyanus tuzu eklemektir. bu daha az yağlı olabilir ve saçlarınızı uzun süre temiz tutmanıza yardımcı olabilir.

Kalın kirpikler

Kirpiklerin çok mu kalın? Endişelenme – kolaylaştırabilecek basit bir numara var. En son Aloe vera jeli, katartik ve bir E kapsülünü bir kapta birleştirin, sonra yatağa uzanmadan önce kirpiklerinize karışımın bir dokunuşunu uygulayın. Yöntemi sabahları tekrarlayın, kirpikleriniz eskisinden çok daha iyi görünebilir.

Koyu altı göz altı halkaları

Bir bitkisel yağ dokunuşunu toprak ile karıştırın ve maskeyi ortadan kaybolmaları için her hafta boyunca günlük altı göz altı halkalarınıza uygulayın. Uykusuzluk, gözlerin altındaki halkalar için en tipik açıklama olduğu için 7-8 saat uzunluğunda uyumayı tavsiye ediyoruz.


-------- Sponsorlu --------

Selülit

Selülit, birkaç kişinin eziyet ettiği hoş olmayan kozmetik sakıncaları ilişkilendirir. Sıkıntıya neden olmak için oldukça yorucudur, ancak arkanızdayız – kil, su ve öğütülmüş zencefil dokunuşunu birleştiririz, sonra da etkilenen alana karışımı sürün ve yağ dokusunu boşaltın.

Güçlü tırnaklar

Tırnaklarınız kırılgansa ve fermuar yardımcı görünüyorsa, onları bal, hindistan cevizi ve lavanta yağı karışımına batırın. tırnaklarınızı güçlendirir ve görünümlerini çabucak iyileştirir.

Siyah nokta

Yüzünüzdeki siyah noktalara değiniyorsanız, bal ve beyaz unları bir miktar suyla birleştirmeli ve maskeyi yüzünüze ve burnunuza uygulamalısınız. On dakika su ile durulayın ve bu yüzden siyah noktaların gitmiş olması gerekir.

Karanlık koltukaltı

Birçok kadın karanlık koltuk altlarına değiniyor ve konuyu tedavi etmenin bir yolunu bilmiyor. Cevap kolaydır – birçok patatesi öğütün, bir malzemenin içinden sıkın, ardından cildinizi aydınlatmak için günlük olarak koltuk altlarının suyunu ovalayın.

Güneş yanıkları

Kötü güneş yanıklarınız varsa ve tatilinizi mahvediyorsa, basit bir düzeltme var. Bikarbonatlı sodalı ılık bir küvet hazırlayın ve ihtiyaç duyulan birkaç rahatlama için içine daldırın.

Sarkık göğüsler

Sarkık göğüslerinizi dikmek için, yatmadan önce gece boyunca üzerlerine biraz petrolatum sürün. bu, cildinizin yapışmasını geri getirebilir ve bir kez daha sarkıklıktan durdurabilir.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ