Geliştirdiği Ürün Kadınların Hayatını Kurtaracak..!

Geliştirdiği Ürün Kadınların Hayatını Kurtaracak..!

Geliştirdiği Ürünle Milyonlarca Kadının Hayatını Kurtaracak Büyük Buluş..!

Annesi meme kanserine yakalanınca, hiçbir kadın meme kanserinden hayatını kaybetmesin diye buna bir çözüm bulacağına ant içmişti.


-------- Sponsorlu --------

Kanserle mücadele etmiş veya kanserle mücadele eden bir yakını olanlar, hastalığın insanları ne kadar olumsuz etkilediğini bilirler.

Julian Rios Cantu henüz 13 yaşındayken annesine me-me kanseri teşhisi koyuldu. Annesinin teşhisine çocuk bir türlü inanamadı.

Me-me kanserine karşı savaş açmak adına kendi başına bir ürün geliştirdi. Şimdi milyonlarca kadının me-me kanserine erken teşhis koyulması için uğraşıyor.

Şu anda 18 yaşında olan Julian kanser teşhisinin erken koyulabilmesi için harika bir ürün ortaya çıkardı. Fikir sahibi kendisi olsa da üç arkadaşından daha teknik konuda yardım aldı. Hep beraber Higia Technologies adını verdikleri küçük şirketi kurdular. Özel olarak ürettikleri süt-yen, me-me kanseri erken teşhis edebiliyor.

Ürün hızla yayılıyor
Me-me kanserinde erken teşhis son derece önemli. Julian’ın annesi me-me kanseriyken operasyonla iki me-mesi de alındı. Neyse ki anne hayatta kaldı.


-------- Sponsorlu --------

Süt-yende yer alan 200’den fazla sensör sayesinde me-medeki anormallikler farkedilebiliyor. Global Student Entrepreneur Awards ismindeki girişimci öğrencilerinin projelerini sunduğu yarışmadan da 20 bin dolarlık para ödülü kazandılar.

Süt-yeni haftada sadece bir kez 60 ile 90 dakika arasında takmanız gerekiyor. Me-meden oluşan tümör kan akışını yavaşlattığından süt-yen bunu sensörleriyle farkedebiliyor. Üstelik süt-yen için hazırlanmış bir akıllı telefon uygulaması da var. En küçük bir değişiklikte telefonunuz size haber veriyor. Erken teşhisle de hayatınız kurtuluyor.

Julian ve arkadaşlarına böyle güzel ve hayırlı bir işe imza attıkları için teşekkür ediyoruz.

Süt-yenin tanıtım videosunu izleyin:

Kanserde bildiğiniz gibi erken teşhis hayat kurtarıyor. Hasta olabilirsiniz diye korkup doktora gitmemek yapacağınız en büyük hata olur.

Annesinin meme kanserine yakalanmasının ardından hiçbir kadının meme kanserine yakalanmaması için meme kanserine savaş açan çocuğun icadını paylaşmayı unutmayın…

Dikkat..! Bu Belirtiler Beyin Tümörünün Habercisi… Detaylar için Tıklayınız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ