Gastrit ve Mide Şikayetlerinizden Bu Yöntemlerle Kurtulun..!

Gastrit ve Mide Şikayetlerinizden Bu Yöntemlerle Kurtulun..!

Gastrit ve Mide Hastalıklarından Sonsuza Dek Kurtulun

Midemiz sindirim sürecinin esas başlangıcıdır. Dolayısıyla ona çok iyi bakmalıyız. Mide çeperinin hasar görmesiyle gastrit oluşur. Gastrit oluştuğu zaman, cildimizde minik kırmızı lekelere neden olur ve bazen gerçekten asap bozucu ve acılı olabilir.


-------- Sponsorlu --------

Bu tür bir hastalık genellikle sağlıksız beslenme, stres veya alkol tüketiminden kaynaklanıyor olabilir, ayrıca madde bağımlılığı da buna neden olabilir. Bazı uzmanlara göre gastrit rehabilitasyon edilebilir, ancak genellikle verilen ilaçlar gerekli sonuçları sağlamaz ise bu cins natürel usullere başvurabiliriz.

BU HASTALIĞIN GEVŞETİLMESİ İÇİN ÇOK YARARLI OLABİLECEK BAZI NATÜREL KARIŞIMLAR

PİRİNÇ SUYU Bir litre suda, biraz pirinç kaynatıp soğumaya vazgeçin ve sonra karışımı süzün. Karışımı bir şişeye koyun. Gastrit semptomlarını gidermek için karışımı günde iki kere için. 1-2 çay bardağı kadar.


-------- Sponsorlu --------

MAYDONOZ SUYU Maydanoz midenizin mukoza tabakasını yatıştıran bir hayli anti-iltihap özelliğe sahip olduğundan, eforlu bir idrar söktürücü olarak öğreniliyor. Bir çay yapmak için bir maydanoz demetini bir litre suya kaynatmanız yeterlidir. Sonra süzmeden evvel çayı soğumaya vazgeçin. Gün müddetince bu çayı içmelisiniz.

HAVUÇ VE KEREVİZ SUYU Bu suyu elde etmek için, ilk evvel iki havuç ile birkaç kereviz sapı ve biraz suyu karıştırın. Mide yanmalarını gidermek için bu suyu için.

ELMA VE PAPATYA ilk evvel bir elmayı soyun, bir miktar papatya ile bir çay bardağı suda kaynatın, her sabah ve çok fazla gevşemeye ihtiyaç dinlediğiniz anda hafiflemek için bu karışımı için.

ZENCEFİL VE ARMUT Gastrit ve mide ekşimesi belirtilerini hafifletmek için zencefil ve armut kullanarak bir çay yapın ve gün müddetince için. 1 adet armutu 2 çay kaşığı zencefil rendesiyle biraz kaynatın. 1-2 bardağı çıkacak kadar su ilave edin.

Bunları yiyip içen bayramda yiyip yiyip kilo almıyor! Detaylar için Tıklayınız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ