Çörek Otu Yağı İle Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Çörek Otu Yağı İle Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Çörekotu Yağı İle Saç Bakımı

Çörekotu mucizesi artık saç bakımında da kullanılmaya başlandı. Çörekotu yağı ile saçlara bakım yapılması, saçların dökülmesinin önüne geçilmesi mümkündür. Ayrıca beyazlama sorunu çörekotu yağı ile en aza indirilebilmektedir.


-------- Sponsorlu --------

Çörekotu yağı, kullanımı kolay bir ürün olarak bitkisel küreler satılan güvenilir yerlerden alınmalıdır. Saça uygulanması ve nüfuz etmesi de yağ formundaki çörekotunda daha kolaydır ve daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Saç dökülmesi, kepeklenme ve saç beyazlamasında çörekotu kullanımı oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Düzenli ve doğru kullanım ile sizler de çörekotu yağı mucizesi ile saçlarınızı koruyabilir ve bakımını eksiksiz yapabilirsiniz.

Saç Beyazlaması Sorununda Çörek otu Kullanımı

Saç bakımında farklı bitkisel kürler ile karıştırılarak ya da tek başına çörekotu yağı kullanımı ile saç bakımının eksiksiz yapılması mümkündür. Haftada bir kez gibi bir kullanımla çörek otu yağı kürü ile saç beyazlamasının önüne geçebilir, daha uzun süre bakımlı ve beyazlamayan saçlara sahip olabilirsiniz.


-------- Sponsorlu --------

Bitkisel bir alt yapısı olan çörekotu yağında kimyasal hiçbir bileşen bulunmadığından güvenle saçlarınıza bakım yapmak için kullanabilirsiniz. Vücudumuza sayısız faydası olan çörekotunu artık saç bakımında da güvenle kullanabilirsiniz.

Saç Dökülmesine Çörekotu Yağı İle Çözüm Getirin

Koparak dökülmeler başta olmak üzere, kökünden saç tellerinin yerinden ayrılması tekrar oluşum sürecinin uzun olması saçların giderek azalmasına yol açmaktadır. Saç dökülmesini çörekotu yağı ile azaltın ve yerine yeni saçların çıkmasını hızlandırın.

Hem saç dökülmesinin azalması hem de yeni saçların çıkma ve uzama süresinin artması saçlarınızın azalmasının önüne geçecektir. Dolayısıyla daha bakımlı ve sağlıklı saçlarınız artık eskisi gibi gür yapısıyla göz kamaştıracaktır.

Saç Dökülmesinde Kullanılacak Çörekotu Kürü

Çörekotu yağı ve zeytinyağı karışımı kürü saç bakımında oldukça etkili bir kür olarak kullanılabilir. Saç dökülmesinde çörekotu yağı, susam yağı, badem yağı ve ceviz yağı eşit miktarlarda karıştırılır.

Hazırlanan bitkisel yağların karışımı tüm saça uygulanır. Bone yardımıyla saçınızı toplayın ve en az üç saat kadar saçınıza yağların nüfuz etmesini bekleyin. Üç saatin sonunda saçınızı masaj yaparak yıkayın ve yağdan arındırın. Bu kürü haftada iki kez rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ