Beyazları Kapatan Siyah Çay Maskesi

Beyazları Kapatan Siyah Çay Maskesi

Saçlarınızdaki Beyazları Kapatan En Doğal Yöntem: Siyah Çay Maskesi

Saç beyazlaması genellikle yaşa bağlı olsa da, genetik faktörler ve içinde bulunduğumuz ruhsal durumlar da beyazlamayı etkiliyor. Daha yaşınız çok genç olsa da saçlarınızın tepelerinde beyazlayan kısımlar görebilirsiniz. Hemen boyalara sarılmadan önce bu tarifimizi bir deneyin! 🙂

Vardır eskilerin bir bildiği…


-------- Sponsorlu --------

Eskiden kadınlar saçlarını soğan kabukları, elma kabukları ve cevizle boyarlarmış… Her birini kaynatıp ortaya çıkan suyla saçlarını yıkadıkça saçlarının rengi koyulaşır ve boyalı gibi olurmuş.

En doğal yöntemi uyguluyoruz!

Yukarı bahsettiğimiz gibi biz de soğan ve elma gibi doğal besinlerden yardım alacağız. Ancak en etkili silahımızla, siyah çayla birlikte! O doğal besinler neler mi?

6 adet yeşil ceviz (kabuğuyla birlikte dövülmüş)


-------- Sponsorlu --------

3 adet kırmızı soğan kabuğu

5 tane defne yaprağı

1 adet kırmızı elma kabuğu

1 çorba kaşığı siyah çay

1 tatlı kaşığı karanfil

1,5 litre su

Nasıl yapılır ve nasıl uygulanır?

Tüm malzemeleri 1,5 litre su içinde 10-12 dakika boyunca kaynatıyoruz. Kaynadıktan sonra suyu süzüp temiz bir kaba alıyoruz.

Karışımı her 3 günde bir saç diplerinize sürerek uygulayın. Sonuç için çok az sabretmeniz gerekecek ama 1-2 haftanın sonunda beyazların büyük ölçüde kapandığını göreceksiniz!

Bir önceki haberimiz olan Baş Ağrısını Bıçak Gibi Kesip Atacak 9 Doğal Yöntem başlıklı haberimizi mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ