Yüzünüzdeki Bu Beyaz Kirler için Çok Etkili Yöntemler

Yüzünüzdeki Bu Beyaz Kirler için Çok Etkili Yöntemler

Yüzdeki Beyaz Kirleri Doğal Yollarla Giderme! Yüzünüzde sizi rahatsız eden beyaz izler ve lekeler kaybolsun gitsin!

Ciltteki beyaz izler ve kirler zararsız keratin depolanması sebebiyle ortaya çıkar. Özellikle yanaklar, burun ve göz çevresinde ortaya çıkan bu kir birikmeleri oluştuktan sonra hemen yok olmazlar. Genellikle bebeklerde daha çok görülen bu kirli lekeler yüksek oranda varolan kolesterolün sonucu olarak ortaya çıkmaktadır.


-------- Sponsorlu --------

Bazı durumlarda, bu kirli birikmelerin uzun süre güneş altında kaldıktan sonra veya estetik bir müdahale akabinde ortaya çıktığı da gözlemlenmiştir. Çoğu kişi, bu nedenle özgüven noktasında sıkıntı yaşayabiliyor ve bu kirlerin yüzlerinden bir an önce gitmesini istiyor. Masraflı ve çare olmayan yollar yerine sizi zarara uğratmayan yöntemlerle, doğal yolla bu kirlerden kurtulmak mümkün. Bu natürel yöntemleri sizin için açıklayacağız.

Buharlı Banyo

İlk doğal yöntemimiz bir miktar suyu tencerede kaynattıktan sonra yüzümüze bu su buharının tamamen işlemesini sağlamak. Bu işlemi her gün kaynamış suyun üzerine yüzünüzü koyup, kafanızdan örteceğiniz bir havluyla tüm buharın cildinize işlemesini sağlayarak uygulamaya devam edin. Gün geçtikçe sizi rahatsız eden bu kir birikmeleri ve görünümüzü bozan izler kaybolacaktır.

Yulaflı Peeling

Bir avuç kadar yulafı öğüterek bir miktar suyla karıştırın. Hazırladığınız bu karışımı yüzünüze ovarak yedirin. Zamanla izlerin kaybolduğunu gözlerinizle göreceksiniz.

Domates Suyu

Yarım domatesi yüzünüze sürerek suyunu cildinize yedirin ardından, ılık suyla yüzünüzü durulayın.  Bu işlemi haftada iki gün uyguladığınızda değişimi farkedeceksiniz. Domatesin içinde bulunan asidik bileşenler yüzünüzdeki mecvut kiri ortadan kaldıracaktır.


-------- Sponsorlu --------

Bal

Ciltteki pek çok sorunun çaresi olan bal, yüzünüzde oluşan beyaz lekelerin giderilmesine yardımcı olacaktır. Yüze uygulanan balın 20 – 25 dakika suratınızda kalmasına izin verin. Sonrasında değişimi gözlerinizle görün.

Şekerli Limon Peelingi

Sıkılmış yarım limon suyunu şekerle karıştırın. Sonrasında hazırlamış olduğunuz doğal peeling karışımı suratınıza ovarak yedirin. Her gün uygulayacağınız bu karışımı suratınızı ıslattıktan sonra yapmaya özen gösterin. Kısa bir süre sonra beyaz lekelere veda edeceksiniz.

Hint Yağı

Bir yemek kaşığı zeytinyağı ve bir miktar hint yağını karıştırdıktan sonra hafif hafif oval hareketlerle yüzünüze uygulayın. Uyguladığınız bu karışımı 25 dakika suratınızda bekletin. Sonrasında soğuk suyla yüzünüzü durulayın ve hafif hareketle temiz bir havlu yardımıyla yüzünüzü kurulayın.

Çay Ağacı Yağı

Çay ağacı yağını pamuk kullarak yüzünüzü ara ara tampon yaparak silin. Sürdüğünüz bu yağı durlamayın ve uykunuzda cildinizi güzelleştirmesine izin verin. Bu işlemi birkaç gün tekrar ettikten sonra sabahları lekesiz ve pürüzsüz bir yüzle güne başlayacaksınız.

Yukarıda sıraladığımız hiçbir yöntemin herhangi bir yan etkisi yoktur. Deneyin, test edin ve sonucu gözlerinizle görün!

Bu Yöntem Çürük Dişleri Eski Haline Dönüştürüyor..! Okumak için Tıklayınız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ