Yüz ve Burun Bölgesinde ki Gözle Görülmeyen Kurtçukları Döken Tarif..!

Yüz ve Burun Bölgesinde ki Gözle Görülmeyen Kurtçukları Döken Tarif..!

Yüzdeki kurtçuklar, burundaki kıl kurdu, sivilce kurtları… Ahmet Maranki bunları düşürmek için doğal tarifler tavsiye ediyor.

Yüzünüzde, burnunuzda kurtçuklar yerleşmiş olabilir mi? İnsana biraz tuhaf geliyor değil mi? Sürekli cildinizde, burnunuzda kaşıntı varsa, bunlara ufak kurtçuklar sebep olabilirler. Yüzünüzde delik deşiklik varsa, geçmeyen sivilceler varsa bunun sebebi kurtçuklar olabilir.


-------- Sponsorlu --------

Yüzdeki Kurtçuklardan Kurtulmak İçin Kür

Soğan, sarımsak (veya bunların yağları soğan yağı, sarımsağ yağı), alkali tuz (Kristal TUZ) ile yüzdeki kurtçuklardan kurtulmanız mümkün. Sarımsak (veya sarımsak yağı), soğan (veya soğan yağı) ve bir miktar alkali tuz karşımını bir beze dökün, yüzünüze yavaşça sürün.  Bir müddet sonra kıl kurtları yüzünüzden dökülecektir.


-------- Sponsorlu --------

Kurtların boşalttığı yerleri doldurmak için arkasından KRİSTAL TUZ (84 mineralli tuz) ile yüzünüzdeki bölgeleri ovalayın.  Sonrasında spirulina veya kil maskesi ile yüzünüze bakım maskesi yapmanızı öneriliyor.

Yüzdeki Burundaki Kurtçukları Döken Tarif 

Yüzdeki kurtçuklar için Ahmet Maranki günde 2-3 kere sarımsaklı yoğurt yemeyi tavsiye ediyor. Tansiyon sorunu olanlar kullanırken dikkatli olmalıdırlar.

Yüzdeki ve Ciltteki Kurtçuklara Karşı Detoks İçeceği

Yüzdeki kıl kurdu ve kurtçuklardan kurtulmak için Ahmet Maranki detoks tavsiye ediyor. Ahmet Maranki’nin önerdii detoks içeceği tarifi ise şöyle: Havuç, lahana, ıspanak ve kırmızı pancar ile yapılır. Malzemeler katı meyve sıkacağında sıkılır. Elde edilen su vücut ısısına gelince, bir tatlı kaşığı zeytinyağı eklenerek içilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ