Yumurta Rezervi Azlığına Uzmanından Tavsiyeler

Yumurta Rezervi Azlığına Uzmanından Tavsiyeler

Çocuk sahibi olmak isteyip olamamanın kadınlar açısından en yaygın nedeni yumurta rezervi azlığıdır. Kadın yeterli değerlerin altında yumurta üretebiliyorsa bu bir çeşit kısırlık (infertilite) olarak tanımlanmaktadır.


-------- Sponsorlu --------

Modern tıp bu konuda tüp bebeğe kadar varan çözümler üretti. Alternatif tıbbın değerli ismi Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ise bu konuda destekleyici reçeteler veriyor. Yumurta rezervi azlığı için önerilerin başında soğan kürü geliyor.

Hormon Artışına Yardımcıdır

Doğrudan yumurtalıklardan salgılanan Anti- Müllerian Hormonu ölçümleri AMH ölçümü olarak biliniyor ve kadında üretilen yumurta sayısı ile doğrudan orantılı. Bir takım bitkisel çözümler size bu değeri arttırmada yardımcı olacak. Kahverengi kabuklu bir yemeklik soğanı soyup dörde bölün, 10 dakika kadar kaynatın. Sonra süzüp suyunu için. Arada 15 günlük aralar verip bir ay sürelerle bu küre devam edin.


-------- Sponsorlu --------

İbrahim Saraçoğlu yumurta rezervi azlığı için önerilerin içinde testere dişli aslan pençesi bitkisinden yapılan çayın akşamları düzenli olarak içilmesi de var.

Başka Tedbirler

Kadınlarda yumurta azlığına karşı polen karıştırılmış bal yenmesi doktor tarafından öğütleniyor. Aynı zamanda tarifleri kolayca bulunan kara incir ve havuç kürleri de hastalara doğal çareler yaratacaktır. Modern tıbbın imkanlarına destek veren bu doğal reçeteleri hazırlayan Saraçoğlu çocuk sahibi olmak isteyen kadınlara asla ümidinizi kaybetmeyin diyor ve özellikle testere dişli aslan pençesi otunun çayını yeniden hatırlatıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ