Yağ Yakıcı Maydanoz Limon Kürü

Yağ Yakıcı Maydanoz Limon Kürü

Zayıflatan İbrahim SARAÇOĞLU Maydanoz Limon Kürü

Kendimizi ve kıştan çıkma yıpranmış bedenimizi yavaş yavaş yaz aylarına hazırlamaya başladığımız bu günlerde kendimizi zinde hissetmemizi sağlayan basit uygulanabilir tariflerin arayışına gireriz.


-------- Sponsorlu --------

Maydanoz limon kürü yorgun bedeninize zindelik kazandırmak, biraz kalınlaşmış yağ tabakalarınızı hızlıca yakmak için birebirdir. Maydanoz ve limon ayrı ayrı vücudumuz için zaten son derece faydalıdır ve ikisinin beraber uygulandığı maydanoz limon kürünün de kısa vadede hızlı sonuçları mevcuttur.

Maydanoz, birçok vitamin açısından son derece zengin bir besin maddesidir. Özellikle A,C ve K vitamini deposudur. Sindirim sistemine son derece faydalıdır, idrar yolu enfeksiyonu, böbrek taşı ağrılarında söktürücü etkisi sayesinde iyileşme sürecine olumlu etki sağlar. Limon, bilinen en belirgin özelliği bir c vitamini deposu olmasıdır ancak bununla birlikte solunum yolu enfeksiyonlarında ve yüksek tansiyon hastalarında tansiyon dengelemek içinde kullanırız. Ayrı ayrıyken de son derece faydalı olan bu süper ikilinin birleşiminin vücudumuza faydaları nelerdir?

Maydanoz Limon Kürünün Faydaları

Birçok insan tarafından tanınmasına ve uygulanmasına neden olan etkisi yağ yakıcı özelliğe sahip olması olsa da karaciğer yağlanması yaşayan hastalar için iyileştirici etkisi özellikle tavsiye edilen bir kürdür.  Hepatit B ve C hastalığına sahip olan kişilerin ilaç kullandıkları dönemde yaşadıkları en önemli yan etki karaciğerde yağlanma olduğundan, özellikle bu hastalar tarafından destekleyici olarak bu dönemlerde kullanılması faydalı olacaktır.


-------- Sponsorlu --------

Kilo vermemizde en önemli faktör olan metabolizma hızını arttırıcı etkisi sayesinde yağ yakımını hızlandırır. Maydanoz limon kürü faydalarından biri de sindirim sistemi çalışmasını düzene sokarak, vücudumuzda oluşmuş olan ödemlerin atılmasını kolaylaştırır. Karışımın içinde ki vitaminler sayesinde cilt altında oluşan yağlanmayı engelleyerek, cilde nem kazandırır, parlaklık verir. Yorgunluk ve kırgınlık hissedilen dönemlerde toparlayıcı ve enerji verici etkisinden faydalanabileceğimiz maydanoz limon kürü hızlıca enerji toplamanıza yardımcı olur.

Maydanoz Limon Kürünü Nasıl Uygulamalıyız

Son derece basit olan maydanoz limon kürü uygulaması  için, yaprakları çok da iri olmayan ki bu kısım aslında son derece önemli maydanozun tazeliği ve hormonsuz olduğunu gösterir 15-16 dal maydanozu, 1 adet limon suyunu ve 1 bardak su ile birlikte blenderdan geçirerek içime hazır hale getirebilirsiniz. Günlük olarak taze tüketmeniz vücudunuz açısından daha faydalı olacaktır. 15 gün düzenli olarak sabah kahvaltıdan önce aç karnına içilmelidir. 15 gün süreden sonra 5 gün ara verilerek bir 15 gün daha devam edilmesi önerilmektedir.

Göbek eriten ve zayıflamaya yardımcı Yoğurt-Pul Biber Kürü Tarifi için tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ