Vaskülit Hastalığına Karşı Mucize Kür Tarifi

Vaskülit Hastalığına Karşı Mucize Kür Tarifi

İbrahim Saraçoğlu Vaskülit Hastalığına Karşı Kür

Bitkisel tedavi yöntemlerinin uzman ismi Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiği reçeteler içinde vaskülit hastalığına karşı uygulanabilecek kür tarifi de var. Damar iltitapları olarak açıklanan vaskülit hastalıklar aynı zamanda damarların beslediği organlarda da tahribata yol açabiliyor.


-------- Sponsorlu --------

Hem arter denilen atardamarlarda hem de venler denilen toplardamar sistemlerinde görülebilen duruma karşı İbrahim Saraçoğlu vaskülit hastalığına karşı kür tarifi hastalığın önlenmesinde ve tedavi sürecinde yardımcı olabilir.


-------- Sponsorlu --------

Vaskülit için Kür Nasıl Uygulanıyor?

Şifalı bitkiler içinde sık sık sayılan aynı safa bu kürün ana maddesini oluşturuyor. Portakal nergisi olarak da bilinen bu bitkiden kaynamaya başlayan bir bardak suyun içine bir tutam atın. Suyunuz klorsuz olsun ve sıcak suyu bitkilerin üzerine hiçbir zaman dökmeyin. Sıcak suyun içine atın ve kısık ateşte üç dakika kadar kaynatın. Ilındıktan sonra süzün ve kahvaltıdan yarım saat kadar önce için. Bu işleme bir ay kadar devam edin. Arada 15 günlük boşluklar bırakarak zaman zaman devam edebilirsiniz. Aynı zamanda akşam yemeklerinden sonra içilecek bir karışım da vaskülit hastalığına karşı kür tarifinin diğer bölümünü oluşturuyor. Bir tutam melisa otunu ve bir tutam karabaş bitkisini 7 dakika kadar kısık ateşte kaynatıp süzerek içebilirsiniz.

Doğal Antibiyotikler

Hem aynı safa bitkisi hem melisa hem de karabaş otu doğal antibiyotik sayılan bitkilerdendir. Vücuttan iltihapların doğal yolla atılmasına yardımcı olurlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ