Tüm Sağlık Problemlerinin Devası : İsveç Şurubu

Tüm Sağlık Problemlerinin Devası : İsveç Şurubu

Kökleri Rönesans’a Uzanan Gizli Kalmış Sağlık İksiri: İsveç Şurubu

İyi gelmediği bir şey var mı, diye bizleri hayrete sürükleyen bu mucizevi şurubun kökleri Rönesans Avrupası’na kadar uzanıyor.

İsveç şurubunun mucidi Avrupalı ünlü hekim Paracelcus. Kendisinin bize miras bıraktığı bu harika karışıma yakından bakıyoruz!


-------- Sponsorlu --------

Nedir bu İsveç şurubu?

İsveç şurubu, ilk icat edildiği zamanlarda konyak içinde dinlendirilmiş çeşitli bitkiler ve köklerle yapılıyordu. Ancak günümüzde konyaklı versiyonu kadar alkolsüz olan versiyonları da mevcut. İçinde aloe vera, ravent kökü, kafur, safran, cedvar, melekotu, mür, sinameki, eşekdikeni kökü ve tiryak bulunuyor. İçeriğindeki bitki ve köklerin çeşitliliği bizi kullanım alanlarına bakmak için zorluyor!

Hazımsızlık, kabızlık ve şişmelerde tavsiye ediliyor

1 çay kaşığı İsveç şurubunu yarım bardak suya karıştırıp yemeklerden önce günde 3-4 kez içmenin yukarıdaki sindirim problemlerini sonlandıracağı söyleniyor. Daha iyi sonuçlar için konsantresi yüksek İsveç şurupları tercih edilmelidir.

İştahsızlık veya anoreksiya

İsveç şurubu, yarattığı doğal açlık hissiyle özellikle depresyon ve bunalım zamanları ortaya çıkan iştahsızlıkla mücadelede etkili oluyor. Günde 3 kere yemeklerden 20 dakika önce, 1 çay kaşığı İsveç şurubunu 1 bardak suya karıştırıp içmek yeterli oluyor.

Kronik karaciğer rahatsızlıklarında yardımcı tedavi olarak kullanılıyor

İçeriğindeki bitkiler sayesinde karaciğerin yenilenmesine yardımcı olan bu mucizevi şurup kronik karaciğer rahatsızlıklarında önemli bir yardımcı. İsveç şurubu karaciğer rahatsızlıklarında aç karnına günde 3 kez kullanılmalı. 3 günün ardından 1 hafta ara verilip tekrar başlanmalı.

Cilt rahatsızlıkları için de çözüm oluyor

Akne ve egzama gibi cilt rahatsızlıklarından şikayetçi olanlar için de İsveç şurubu yardıma koşuyor. 1 çay kaşığı İsveç şurubunu 1 bardak suya karıştırıp 1 ay boyunca içmek bu rahatsızlık belirtilerinin ortadan kaldırılması veya azalması için yeterli. Ancak sürecin uzun olduğunu ve etkinin kademeli olarak ortaya çıkacağını unutmayın.


-------- Sponsorlu --------

Alerjik rahatsızlıklardan kurtulmak için ona başvuruluyor

İsveç şurubu alerjik rahatsızlıkların tedavisi için 2 ay boyunca kullanılıyor. En iyi sonuçlar için 2 ay boyunca aksatmadan terapiye devam etmek şart. Vücudun bağışıklık sistemini güçlendiren İsveç şurubu aynı zamanda karaciğer, böbrekler ve akciğerlerin çalışmasına da yardımcı oluyor. Alerjik rahatsızlıklar için, 1 çay kaşığı İsveç şurubunu 1 bardak suyla karıştırıp günde 3 defa yemeklerden önce içmek gerekiyor.

Kadınlardaki adet bozukluğunun çaresi olabilir

Kadınları oldukça rahatsız eden bu bozukluklar İsveç şurubuyla ortadan kalkıyor ve adet döngüsü tekrar rayına oturuyor. Adet döneminden 4-5 gün önce, günde 3 kez 1 çay kaşığı İsveç şurubu için. Daha sonra, adetin ilk 2 günü, günde 4-5 kez yarım çay kaşığı İsveç şurubu içmeye devam edin. Düzenli kullanım sonunda adet döngünüzün tekrar düzene gireceğini göreceksiniz.

Mesane ve böbrek enfeksiyonlarının tedavisine yardımcı oluyor

1 çay kaşığı İsveç şurubunu yarım bardak suyla karıştırıp içmenin böbrek ve mesane hastalıklarına iyi geldiği bilinmektedir. Mesane ve böbreklerdeki ağrı durumunda ise, ılık suya karıştırılan İsveç şurubuyla yapılan kompleksin ağrıyı kestiği söylenmektedir.

Grip ve soğuk algınlığında vücudu rahatlatıyor

Grip ve soğuk algınlığı durumunda gün boyunca 3 saat aralıklarla, 1 bardak suya yarım çay kaşığı İsveç şurubu karıştırılarak içilmesi önerilir. Bu karışım hem ateşi düşürecek, hem de nefes almanızı rahatlatacak.

Yüksek kolesterol ve kalp hastalıklarında kullanılabilir

İsveç şurubu kandaki kötü kolesterolü düşürürken damarlarda esneklik sağlıyor. Yüksek kolesterol ve kalp hastalıklarında önerilen kullanım süresi 2 ay. 2 ay boyunca, günde 1 kez, 1 bardak suya 3 çay kaşığı İsveç şurubu ekleyerek içmek ve bunu düzenli olarak yapmak önerilen tedavi yöntemlerinden.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ