Toz Haline Getirip Elma Sirkesine Katın…

Toz Haline Getirip Elma Sirkesine Katın…

Size sağlıklı ve kalıcı kilo vermenize yardımcı olacak bir yöntemden bahsedeceğiz. Çok faydalı olduğu bilinen elma sirkesini bir de sandaloz sakızı ile tüketin etkisine inanamayacaksınız. Kuzay Afrika’da yetişen bir ağacın içerisindeki maddeden elde edilen sandaloz sakızı sağlıklı kilo vermeniz mümkün. 15 günde 10 kiloya kadar verebileceğiniz bu mucize yöntem iki sağlıklı besinden geçiyor. Bunlar elma sirkesi ve sandaloz sakızı. Peki sandaloz sakızı nasıl tüketilir? Sandaloz sakızlı elma sirkesi nasıl yapılır? Sandaloz sakızı ve elma sirkesi zayıflamak için nasıl tüketilmeli? Sandaloz sakızı ve elma sirkesi kaç kilo verdirir? İşte sizin için derlediğimiz kilo verdiren mucize yöntem…

Kilo problemi ile karşı karşıya kalan kimselerin zayıflamak uğruna başvurdukları diyet yöntemlerine bir yenisi daha eklendi. Adını belkide ilk defa duyacağınız Sandaloz sakızı ile hızlı ve etkili bir şekilde dilediğiniz kiloya inebilirsiniz.


-------- Sponsorlu --------

Kuzey Afrika’da ağaç türünden elde edilen bu madde sıcak havalarda sakız gibi eriyerek uzar. Hem sağlık hem de kilo verme açısından oldukça etkili olan bu sakız düzenli tüketildiğinde 15 günde 10 kilo zayıflatıyor.

SANDALOZ SAKIZI VE ELMA SİRKESİ İLE NASIL ZAYIFLANIR?

Bir fındık boyutundaki sandalozu ezerek ya da ağzınızda çiğneyerek toz haline getirin. Her sabah toz haline getirdiğiniz sandalozu yutup üzerine su ile karıştırılmış 1 yemek kaşığı elma sirkesini tüketin. Burada elma sirkesi tüketmenizdeki asıl amaç, metabolizmayı hızlandırıp daha fazla kalori yakmanızdır.


-------- Sponsorlu --------

SANDALOZ SAKIZI VE ELMA SİRKESİ NEDEN KİLO VERDİRİYOR?

Uzmanlar, kilo vermek isteyenler için sandaloz sakızının tek başına değil de elma sirkesi ile beraber tüketilmesini öneriyor. Doğru ve düzenli şekilde tüketildiğinde etkisini görebileceğiniz bu zayıflama yönteminde özellikle de elma sirkesinin pek çok kilo verdirici özelliği bulunmaktadır.

Buradaki sandaloz sakızı, hızlanan metabolizma ile yağ yakıcı özelliğini daha da arttıracaktır. Ayrıca gün boyu açlık hissettirmeyeceği için kolaylıkla zayıflanabilir.

Yuttuktan sonra en az 20 dakika geçene kadar yemek yememelisiniz. Bu esnada sakızı sadece su veya elma sirkesi ile yutmalısınız.

İŞTE SANDALOZ SAKIZININ YARARLARI

– Vücuttaki yağ yakımını kolaylaştırarak kilo vermeyi kolaylaştırır.

– Metabolizma hızının artması yardımcı olarak kalori yakımına neden olur.

– Gün boyu karnınızı tok hissetmenizi sağlar.

– Bağırsakların hızlı ve düzenli çalışmasında etkilidir.

– Romatizma gibi sağlık problemlerinin ağrılarını geçirmede kullanılır.

NOT: Doktor onayı almadan sandaloz sakızını denemeyiniz.

Biliyor Musunuz? Ceviz Ağacının Altında Neden Oturulmaz! Detaylar için Tıklayınız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Kenan dedi ki:

    Sandoloz ve zerdaçal elma sirkesi sizde varmı

BİR YORUM YAZ