Saraçoğlundan Epilepsi için Kür Tarifi

Saraçoğlundan Epilepsi için Kür Tarifi

İbrahim Saraçoğlu Epilepsiye Karşı Kür Tarifi,Halk arasında sara hastalığı olarak bilinen epilepsi için öncelikle yapılması gereken uzman doktorunuzun söylediği tedaviye kesinlikle uymaktır.


-------- Sponsorlu --------

Bunun yanında İbrahim Saraçoğlu epilepsiye karşı kür tarifi size tedavi süresinde yardımcı olacaktır. Hastalıklara karşı bitkilerden gelen şifa yöntemlerini başarıyla uygulayan Dr. Saraçoğlu epilepsi için destek veren uygulama olarak kekik ve karabaş otundan yararlanıyor. Sabah ve akşam hazırlanacak iki bitkisel çay tarifi var.

Sara (Epilepsi) Kürün Sabah Uygulaması

Kaynamaya başlayan bir bardak suyun içine bir tutam kekik bitkisi atın. Biraz bekletin ve süzün. Kahvaltıdan iki saat kadar sonra için. Bu arada karışımın her gün taze olarak hazırlanması gerekiyor. Sıcak kaynamış suyu bitkilerin üzerine dökmeyin. Kekik yapraklarını sıcak suyun içine atın ve kısık ateşte verilen süre kadar kaynatın.


-------- Sponsorlu --------

Epilepsi Kürün Akşam Uygulaması

Akşam yemeklerinden iki saat sonra içilecek karışım ise karabaş otuyla hazırlanıyor. Gene kaynamış suyun içine beş altı tane karabaş bitkisi atılıyor. 7 dakika kadar beklettikten sonra süzerek içebilirsiniz. Bu çayın birer gün arayla içilmesi daha yararlı olacaktır.

Epilepsiye karşı kür tarifi videosu içinde E vitamini alınması da var. E vitamini takviyesi epilepsi nöbetlerinin şiddetini düşürüp süresini uzatıyor. Fakat ne olursa olsun doktorun uyguladığı tedavinin birincil çare olduğu Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından özellikle belirtiliyor. İlaçların ve tıbbi tedavinin devamının şart olduğunun altı çiziliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ