Safra Kesesi Taşı için Bitkisel Tedavi

Safra Kesesi Taşı için Bitkisel Tedavi

Safra Kesesi Taşı Bitkisel Tedavi

Şifalı bitkiler ile safra kesesi taşı veya iltihabı ameliyatsız olarak tedavi edilebilir bir rahatsızlıktır. Safra kesesi taşı bitkisel tedavi yöntemlerini sizlere konusunun uzmanları Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU, Prof.Dr. Ahmet MARANKİ ve Dr. Ömer ÇOŞKUN hocalarımız paylaşacak. Hocalarımızın önereceği şifalı bitkiler ile hazırlanan kürler ile safra kesesi ağrıları dahil olmak üzere bir çok safra kesesi rahatsızlıklarından ameliyatsız olarak kurtulacaksınız. Bunun yanı sıra aşağıdaki başlıklarda safra kesesi ameliyatı ve safra kesesi belirtileri neler olduğunu ilgili başlıklar altında bulabilirsiniz.


-------- Sponsorlu --------

Safra Kesesi Dr.Ömer ÇOŞKUN Bitkisel Tedavi

Dr.Ömer ÇOŞKUN safra kesesi taşı bitkisel tedavi ile ameliyata gerek kalmadan kurtulunabilir bir rahatsızlık olduğunu belirtti. Dr. Ömer ÇOŞKUN safra kesesi rahatsızlığı olanların sindirim sistemleri bozuklukları yaşadığını ve bundan dolayı şişkinlik, hazımsızlık ve gaz rahatsızlıkları yaşadıklarınız belirtti.  Dr. Ömer ÇOŞKUN şifalı bitkiler ile safra kesesi ağrıları ve safra kesesi taşı rahatsızlıkları tedavi edilebileceğini ve bunun yanı  sıra safra çamuruna kadar bir çok safra ile alakalı rahatsızlıktan kurtulabilineceğini belirtti. İşte safra kesesi rahatsızlığına şifalı bitkiler;

Karahindiba Safra Kesesi Taşı Tedavisi

Papatyagiller ‘den olan karahindiba safra kesesiiçin yaratılmış harika bir şifalı bitkiler ‘dendir. Karahindiba yandaki resimde gözüktüğü gibi her ne kadarda papatya benzese de karahindiba olarak adlandırılmış çok şifalı bitki dir. Karahindiba faydaları özellikle sindirim sistemi rahatsızlıkları olanlar için saymakla bitmeyen bir bitkidir. Karahindiba aktarlarda çok rahatlıkla bulunan bilen maliyeti ucuz bir bitkidir. Karahindiba ‘yı sadece sarfa kesi taşı rahatsızlığı olanlar değil, mide ve sindirim rahatsızlığı olan bütün herkes tüketebilir. Karahindiba bitkisel çayı şeker ve tansiyon hastalarının da tüketmesinde hiç bir sakınca yoktur. Karahindiba bitkisini ister çayını isterseniz sıvı içeceklerinize katarak tüketebilirsiniz. Dr. Ömer ÇOŞKUNkarahindiba bitkisinin safra kesesi rahatsızlıkları olanlar için sabah ve akşam düzenli olarak 3 ay tüketilmesini öneriyor. Düzenli olarak 3 ay boyunca tüketildiğinde safra kesesi taşlarının eridiği röntgen sonuçlarında gözle görülebilir.


-------- Sponsorlu --------

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU Safra Kesesi Taşı Bitkisel Kürü

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU safra kesesi taşı olanlar için şifalı bitkiler ile hazırladığı harika bir kür tarifini bizler ile paylaştı. SARAÇOĞLU şifalı bitkiler ile hazırlanan kür ile safra kesesi taşı kesin çözüm olarak İğde kırkkilit, karahindiba ‘yı önerdi. Safra kesesi taşı için bitkisel kür yapımı ve uygulanması aşağıdaki gibidir. Konu ile ilgili video burada.

Safra kesesi Bitkisel Tedavisi Birinci Aşama

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU safra kesesi taşı bitkisel tedavi yöntemi 2 aşamadan oluştuğunu, ilk aşama olarak iğde ve kırkkilit kürü ikinci aşama olarak da karahindiba kürü olduğunu bizler ile paylaştı. Safra kesi taşı rahatsızlığı olanları ilk bir ay boyunca sabah kahvaltıdan yarım saat önce iğde kürü akşam yemeğinden 2 saat sonra ise kırkkilik kürünün tüketilmesi gerektiğini söyledi. Şifalı bitki çayları yapımı aşağıdaki gibidir.

İğde Bitki Çayı Yapımı

Kaynamakta olan 1 barda suya beş adet iğde atınız ve kısık ateşte beş dakika boyunca kaynatın. Ilındıktan sonra süzerek sabah kahvaltıdan yarım saat önce tüketiniz.

Kırkkilit Bitki Çayı Yapımı

Kaynamakta olan bir bardak suya bir tatlı kaşığı kırkkilit bitkisi atın ve 5 dakika kaynatın. Ilındıktan sonra akşam yemeklerden 2 saat sonra süzerek tüketiniz.

Safra Kesi Taşı Bitkisel Tedavi İkinci Aşama

Prof.Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ilk bir ay boyunca iğde ve kırkkilik kürü uygulandıktan sonra 1 ay boyuncada karahindiba kürünün uygulanması gerektiği belirtti. Karahindiba kürünü akşam yemekten 2 saat sonra tüketilmesi gerektiği belirten SARAÇOĞLU toplam 2 ay sonra safra kesesi taşı rahatsızlığının kesin çözümleneceğini bizlere müjdeledi.

Karahindiba Çayı Yapılışı

Kaynamakta olan bir bardak suyun içine bir tatlı kaşığı karahindiba ilave ediniz ve kısık ateşte beş dakika boyunca kaynatın. Ilındıktan sonra süzerek akşam yemeklerinden iki saat sonra tüketiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ