Rusların istenmeyen tüylerden kurtulmak için uyguladığı karışım

Rusların istenmeyen tüylerden kurtulmak için uyguladığı karışım

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için siz de gereğinden fazla mücadele ediyorsanız bir de bu yönteme göz atın! İşte Rusların yıllardır kullandığı o 2 malzemeli karışım  

Onlardan kurtulmak için her gün yepyeni yöntemler, kremler, teknolojiler çıksa da bazen hiçbirinden etkili sonuç alınamayabiliyor. Hal böyle olunca insan alternatif yöntemler aramaktan kendini alamıyor.  


-------- Sponsorlu --------

İşte bu alternatif yöntemlerin biri de Rusların yüzlerce yıldır uyguladığı söylenen bir formülden geliyor.  
Sadece 2 malzemeyle hazırlanan bu karışım nasıl yapılıyor, nasıl uygulanıyor gelin birlikte keşfedelim, Rusların yıllara meydan okuyan bu güzellik ve bakım sırrından hepimiz haberdar olalım.  

2 MALZEMELİ KARIŞIM TARİFİ

Şimdilerde neredeyse tüm dünyaya yayılan, doğal tüy dökücü yöntemlerden biri olarak görülen bu formülün, Rusların yüzlerce yıldır kullandığına inanılan bir yöntem olduğu söyleniyor.  İşte İstenmeyen tüylerden kurtaran karışımın tarifi…   MALZEMELER: 2-3 avuç kuru ceviz kabuğu 1 su bardağı su (Miktarları artırıp azaltabilirsiniz)  


-------- Sponsorlu --------

NASIL YAPILIR?

Uygulayacağınız bölgeye göre farklılık gösterecek miktarda kuru ceviz kabuklarını alın ve hem kendinize hem de çevrenize hiçbir zarar gelmeyecek bir yerde, tüm önlemlerinizi aldıktan sonra bu ceviz kabuklarını yakın.  

Kabuklar tamamen yanıp kül olduğunda, ortaya çıkan bu külleri temiz ayrı bir kaba alın ve üzerine karışım kremsi bir kıvama gelecek kadar su ekleyin. Suyu azar azar ekleyin ki gerekli kıvamı aldığında su eklemeyi durdurun.  

Karışımı bu şekilde 12 saat bekletin. 12 saatin ardından istenmeyen tüylerden kurtulmanız için gerekli olan karışımınız hazır!  

Nelere dikkat etmeli, nasıl uygulamalı?

İstenmeyen tüylerden kurtaran bu karışım hakkında bilmeniz gerekenler ise şöyle…  

Dökülmesini istediğiniz tüm tüylerin üzerine karışımı güzelce yaydıktan sonra 30 dakika bekletin ve ardından duru suyla karışımı cildinizden tamamen arındırın. Bu uygulamayı günde 3 defa, toplam 3 gün yaptığınızda sonuçlarını göreceksiniz. Ancak elbette ilk 3 günlük sürede tüm tüyleriniz dökülmeyecektir. Bu nedenle dilerseniz 1 ay ara verdikten sonra yeniden 3 gün aynı uygulamayı tekrarlayabilirsiniz.  


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ