Kirpikleri 3 Günde Doğal Olarak Uzatan ve Gürleştiren Kür

Kirpikleri 3 Günde Doğal Olarak Uzatan ve Gürleştiren Kür

Kirpikler kadınlar için güzelliklerini ön plana çıkarma konusunda birçok şeyden önemlidir. Çünkü bir kadında ilk dikkat çeken bölge genellikle gözlerdir. Kirpiklerin kalın ve uzun olması gözlerin daha belirgin görünmesini sağlar. Kirpikleri doğal olmayan şekilde kalın ve uzun göstermek için maskara kullanılıyor olsa da, her seferinde kirpiklere maskara uygulamak için zaman ve para harcamak gerekiyor. Üstelik çoğu zaman kirpiklerin kalınlığı ve uzunluğu istenildiği gibi de olmuyor.


-------- Sponsorlu --------

Ancak merak etmeyin, bu yazımızda kirpikleri doğal ve kalıcı şekilde gürleştirmenize yardımcı olacak bir tarif paylaştık. Aşağıda detaylarını bulabileceğiniz kirpik uzatma kürünü uyguladıktan sonra elde ettiğiniz sonuçları bizimle paylaşırsanız memnun oluruz. İşte doğal yolla kirpikleri kalınlaştıran kür;

Kirpikleri Gürleştirmek İçin Kastor Yağı (Hint Yağı)

Kastor yağı kirpiklerin uzamasına ve kalınlaşmasına yardımcı olan besleyici yağ asitleri içerir. Bu yağ ayrıca saç foliküllerini de besler.

Kirpikleri Uzatan ve Kalınlaştıran Kür

Malzemeler:


-------- Sponsorlu --------

  • 1-2 damla kastor yağı
  • 1 damla taşıyıcı yağ (Bunlardan herhangi birisi olabilir; lavanta yağı, tespih ağacı yağı, kuşburnu yağı, biberiye yağı, çay ağacı yağı, üzüm çekirdeği yağı)
  • Temiz bir maskara çubuğu ya da kulak temizleme çubuğu

Hazırlama ve Uygulama:

  1. Kastor yağı ile seçtiğiniz diğer yağı karıştırın.
  2. Kirpiklerinize dikkatlice uygulayın.
  3. Gece boyunca bekletin.
  4. Uygulamayı her gece yapın ve 3 gün içinde daha uzun, kalın ve gür kirpiklere sahip olun.

NOT: Aynı yöntem ile zeytinyağı, badem yağı, argan yağı, hindistan cevizi yağı veya jojoba yağı gibi bir taşıyıcı yağ da kullanabilirsiniz.

Makyaj, hali hazırda çok ince olan göz çevresindeki cilt gözeneklerini tıkarken, maskara kirpiklere yük olur. Gece yatmadan önce makyajınızı temizlemek kirpiklerinizi dinlendirir. Ayrıca göz makyajı yaparken çok nazik olmalısınız. Kirpiklerinize sert hareketler uygularsanız, kopabilir ve tekrar sağlıklı şekilde uzamayabilirler. Kirpiklerin yeniden uzaması, saçların uzamasından çok daha uzun sürer.

Her gün 1 adet çiğ pirinç yutarsanız faydası inanılmaz… Bilgi için Tıklayınız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ