Karaciğer Yağlanmasını En Aza İndiren Organik Kür

Karaciğer Yağlanmasını En Aza İndiren Organik Kür

3 Günde Karaciğer Yağlanmasını Minimuma İndiriyor

Karaciğer yağlanmasına karşı hiçbir bir yan etkisi bulunmayan tamamen organik malzemelerden oluşan çok etkili alternatif bu tedaviyi de deneyebilirsiniz.

Yağlanmış karaciğer hastalığı, karaciğerinizdeki yağ oranının aşırı çok olması hastalığıdır ve bu durum karaciğerinizin ağırlığını kendi ağırlığının %5 ile %10’u arasında artırmaya neden olmaktadır. Yağlı karaciğer hastalığının temeli alkolik olan ve alkolik olmayan olarak ikiye ayrılır. Bununla beraber bir de gebeliğin akut yağlı karaciğeri olarak adlandırılan yağlı karaciğer hastalığı da vardır, fakat bu hamile kadının karaciğerinde yağ biriktiği zaman ortaya çıkan nadiren görülen bir hastalıktır.


-------- Sponsorlu --------

Karaciğer, en temel görevi vücudu zararlı toksinlerden arındırmak, hayati ve sağlığınızı her yönden etkileyecek önemli organların başında gelmektedir. Sağlıklı olmayan bir yaşam biçimini alışkanlık haline getirdiğinizde yağlı karaciğer hastalığına yakalanmak kaçınılmaz olmaktadır. Sigara tiryakisi olmak, yüksek miktarda alkollü içecekler tüketmek ve düzenli olarak rafine ve işlenmiş yiyecekler tüketmek yağlı karaciğer hastalığından da öte karaciğer kanserine kadar yol açabilmektedir.


-------- Sponsorlu --------

Karaciğer yağlanması hastalığı genel olarak toplumda sık görülen ve devamlı olarak uygulayabileceğiniz alışılagelmiş tedavisi olan bir hastalık olsa da, bilinen tedavilerin tersine hastada hiçbir yan etkiye sebep olmayan tamamen doğal malzemelerden oluşan çok etkili bir alternatif tedaviyi de tercih edebilirsiniz.

İşte organik ve etkili bir yağlı karaciğer hastalığı ilacını hazırlamak için gerekli malzemeler:

Organik Karaciğer Kürü Malzemeleri

* Yarım Su Bardağı Saf zeytinyağı 

*  ½ yemek kaşığı ince doğranmış Sarımsak 

* ½ yemek kaşığı Zencefil (rendelenmiş)

* Yarım Çay Bardağı Portakal Suyu (Taze sıkılmış)

Hazırlanışı ve Kullanımı

İnce olarak doğranmış sarımsak, saf zeytinyağı, rendelenmiş zencefil ve taze sıkılan portakal suyu bir blender yardımıyla karıştırın ve malzemelerin pürüzsüz bir şekilde karıştığına emin olun.

Elde etmiş olduğunuz karaciğer kürünü, üç gece art arda yatmaya yakın bir bardak içerek tüketin.

Ayrıca beslenme düzeninizi gözden geçirmenizde de fayda olup, üzüm, elma,yeşil çay havuç ve tam tahıllıları ekleyebilirsiniz. Saymış olduğumuz yiyecekler karaciğer yağlanmasını engellemeye yardımcı olacak ve bu süreçte genel sağlığınızı iyileştirmeye katkı sağlayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ