Karaciğer Temizliği İçin Kurum Üzüm Kürü Şart..!

Karaciğer Temizliği İçin Kurum Üzüm Kürü Şart..!

Karaciğer Temizliği İçin Kuru Üzüm Suyu

Kuru üzüm suyunun vücudumuzda yarattığı etki nedir?
Karaciğerimizde olan özel biyokimyasal işlemleri uyarıp temizlemek için kan dolaşımımızı daha etkili bir şekilde çalıştırır. Sizlerinde bildiği gibi kuru üzüm suyunun faydası üzümün kendisinden gelir.
4 gün boyunca bu kürü düzenli uygularsanız, sindirim sisteminizin daha kolaylaştığını ve enerjinizin 4 gün öncesine nazaran daha çok olduğunu fark edeceksiniz.


-------- Sponsorlu --------

Gereken Malzemeler

  • 3 bardak su (600 ml)
  • 200 gram kadar kuru üzüm

Kuru üzüm suyunun Hazırlanışı

Aldığımız kuru üzümleri güzelce yıkadıktan sonra bir kenara ayırın. 3 bardak suyu kaynattıktan sonra içerisine kuru üzümleri ilave edin kısık ateşte 20 dakika kadar kaynatın.


-------- Sponsorlu --------

Bir gece bu şekilde bekledikten sonra sabah süzme işlemi yaparak üzüm suyunu ister tekrar ısıtarak sıcak veya ılık olarak aç karnına içiniz. Üstüne kahvaltınızı yapmak için minumum 30 dakika kadar beklemelisiniz.

Sabah kalkar kalkmaz üzüm suyunuzu içmek için hazırlık işlemini geceden yapabilirsiniz ve bu işlemi bir kaç gün üst üste yapmalısınız.

Üzüm suyu kürünü 4 gün yapmayı unutmayınız.

Ayda bir kez uygulayabileceğimiz bu yardımcı tedavinin hiç bir yan etkisi yoktur. İlginç olan ise kuru üzümde bulunan yoğun şekeri bu sayede almıyoruz.
Bu sürede yağ açısından düşük olan sebze ve meyvelerle beslenirseniz hem genel hemde daha sağlıklı bir karaciğere sahip olabilirsiniz.
Kuru üzüm suyu beslenmemizde güzel bir tamamlayıcı olacak.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ