Kansızlığın Reçetesi Organik Doktorum’da

Kansızlığın Reçetesi Organik Doktorum’da

Pek çok insanın ortak derdi olan kansızlık vücudumuzdaki hayat sıvısının içindeki hemoglobin miktarının azlığı diye açıklanıyor ve anemi olarak biliniyor. Özellikle kadınlarda fiziksel yapılarından ötürü çok sık görülen kansızlık sürekli üşüme, saç dökülmesi, bitmeyen yorgunluk hissi ve değişken ruh halleri yaratıyor.


-------- Sponsorlu --------

Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu kansızlığa karşı kür hazırladı ve bitkilerden gelen şifa bu derdin önlenmesine de yardımcı oluyor.


-------- Sponsorlu --------

Vücudunuzdaki Demir Eksikliğini Azaltın

Bir litre kadar kaynamış suyun içine 200 gram (dört beş dilim) ayıklanmış kereviz atın. 10 dakika kadar haşlayın. Sonra bu suya 250 gram kadar taze ıspanak ekleyin. Doğramanıza gerek yok. Haşlamaya devam edin. 15 dakika sonra bu suyu süzün ve soğutun. Temiz bir şişede saklayın. 15 gün süreyle sabah – akşam, günde iki kez için. Kürünüze 10 gün kadar ara verin, sonra tekrarlayın. Böylece bir aylık sürede iki kez kür uygulamış olacaksınız. Vücudunuzdaki demir eksikliği de doğal biçimde tamamlanmış olacak.

Taze Sebze Cennetiyiz

Ülkemiz bitki çeşitliliği açısından çok zengin. Taze meyve ve sebzemiz de her mevsim bol yetişiyor. Ispanak ise aneminin doğal ilacı olarak kabul ediliyor. Ispanak seçerken köklerinin kırmızı olmasına dikkat edin. Kansızlığa karşı kür için en yararlı ıspanaklar bu çeşit kırmızı köklü ve bütün halde satılan sebzelerdir. Bu arada kırmızı renkli meyvelerden de sık sık yemeye bakın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ