İnfertilite (Kısırlık) için Bitkisel Kür

İnfertilite (Kısırlık) için Bitkisel Kür

Çocuk sahibi olamayan yetişkinler için yapılan tıbbi tedavilerin yanında bitkilerden hazırlanmış kürleri uygularsanız özellikle kadın infertiliteleri sorun olmaktan çıkabilir. Doğurganlığı arttırıcı bu kürler üç bölüm halinde hazırlandı.


-------- Sponsorlu --------

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu infertilite (kısırlık) hastalığına karşı kür uygulamaları için soğan, civan perçemi otu ve testere dişli aslanpençesi bitkisinden ayrı ayrı içecekler yapılıyor.

Soğan Kürünü Her Zaman Uygulayabilirsiniz

Yemeklik bir kuru soğanı soyup dörde bölün ve bir bardak sıcak suyun içine atın. 5 dakika kadar kaynasın. Sonra ılıtın ve süzün. 15 gün boyunca aç karnına bir bardak için. Aynı zamanda gribe karşı da çok yararlı olacaktır.


-------- Sponsorlu --------

Kısırlığa Karşı Hazırlanan Doğal Bitki Çayları

Bir bardak sıcak suyun içine bir tatlı kaşığı testere dişli aslan pençesi bitkisi atın ve yedi kadar demlendirin. Süzdükten sonra ılık olarak, öğlen ve akşam günde iki defa için. Kürü 30 gün boyunca uygulayın. İnfertilite (kısırlık) hastalığına karşı kürler reçeteleri içinde içilmesi öğütlenen bir başka bitki çayı ise civan perçemi bitkisinden yapılıyor. Aslan pençesi bitkisinden hazırlanan çay gibi aynı şekilde demlediğiniz bu doğal çayı da akşam yemeklerinden iki saat kadar sonra içebilirsiniz.

Bu arada testere dişli aslan pençesinin yüksek tansiyona karşı da çok etkili olduğunu hatırlatalım. Fakat kullanmadan önce ilaçla beraber alımı için doz ayarlamasını mutlaka doktorunuza sorunuz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ