Göbek Eriten Limon Pul Biber Yoğurt Kürü

Göbek Eriten Limon Pul Biber Yoğurt Kürü

Göbek Eriten Yoğurt Pul Biber Kürü

Göbek eriten yoğurtlu pul biber kürünü yaparak kısa sürede hem göbeğiniz erirken hem de kilo verebilirsiniz. Yani bu yoğurtlu kürü vücudunda istemediği fazla yağlardan kurtulmak, göbek eritmek ve zayıflamak isteyen kişiler çok kolay bir şekilde uygulayabilmektedirler. Üstelik bu kürü hazırlamak için gereken malzemeler elinizin altında bulunmakta.


-------- Sponsorlu --------

Yoğurt kürü için gereken malzemeler pul biber, limon ve yoğurt. Eğer pul biber yoksa ya da yiyemiyorsanız zerdeçal ya da zencefil kullanabilirsiniz. Göbek bölgesinde oluşmuş gereksiz ve aşırı kilolardan kurtulmak isteyenler için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun yoğurtlu pul biber kürünü denemenizi tavsiye ederiz.

Yoğurtlu Pul Biber Kürü İle Zayıflama

Pul biberli yoğurt kürüne başlamadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bu küre en az 2 hafta boyunca devam etmelisiniz. 1-2 gün deneyim kilo veremiyorum göbek bölgem incelmiyor diye kürü uygulamaktan vazgeçmeyiniz. Çok basit bir şekilde hazırlanan pul biberli yoğurt kürü ile kilolarınızdan ve göbek bölgesi yağlarınızdan hızlıca kurtulabilirsiniz.

Yoğurtlu Pul Biber Kürü Tarifi

Yoğurtlu pul biber kürü için gereken malzemeler;

  • 1 çay kaşığı pul biber (zerdeçal ya da zencefilde kullanabilirsiniz.)
  • 3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurt
  • Yarım limon suyu

Bir kâsenin içerisine malzemeleri arak karıştırınız. Bu kür gece uyumadan yarım saat önce yenilmelidir. Bu karışımı yedikten sonra başka hiçbir şey yemeden uyumanız gerekmektedir. Bu kür en az 2 hafta uygulanmalı ve 2 hafta sonra gözle görünür bir değişim sağlamaktadır.


-------- Sponsorlu --------

Yoğurt Kürü Zararlı Mıdır?

Yoğurt kürünün içerisinde bulunan pul bibere karşı bir rahatsızlığı olanlar bu kürü uygulamalıdırlar. Ayrıca basur hastaları olanlara zararı olabileceği düşünülmektedir. Hamile ve emziren anneler asla hiçbir zayıflama kürünü uygulamamalıdırlar.

Saraçoğlu Yoğurt Kürü

Saraçoğlu Yoğurt Kürü

Yoğurtlu Pul Biber Kürünü Uygulayanlar

Yoğurtlu pul biber kürünü uygulayanların çoğu bu kürün gerçekten işe yaradığını zayıfladıklarını ve göbek bölgelerinde ki yağlardan kurtulduklarını söylemektedirler. Sizde hareketsiz kaldığınız ve egzersiz yapamadığınız günlerde ya da hızlı kilo vermek istiyorsanız bu kürü uygulayabilir ve deneyimlerinizi yorum olarak bize yazabilirsiniz.

Kaynak: Ne Gündem

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ