Ev Yapımı Bu Kremle Hemoroidden 1 Gecede Kurtulun!

Ev Yapımı Bu Kremle Hemoroidden 1 Gecede Kurtulun!

Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Ediz Altınlı bir çok kişide görülen hemoroid sorununa doğal bir yöntem sunuyor. Kanser kalkanı olarak da bilinen Propolis, düzenli kullanıldığın da Hemoroid problemini tamamen ortadan kaldırıyor.

Günümüzün en yaygın rahatsızlıklarından biri olan hemoroit sorunu, erken farkındalıkla ciddi boyuta ulaşmadan çözülebiliyor. Yara iyileştirmeyi hızlandırıcı özelliği insanoğlu tarafından binlerce yıldır bilinen ve bilinen en iyi doğal antibakteriyellerden biri olan Propolis, içeriğindeki 150 farklı doğal etken bileşik ile hemoroit rahatsızlığına etkili çözüm sunuyor.


-------- Sponsorlu --------

 Genetik faktörler, çalışma koşulları, fazla kilolar ve hareketsiz yaşam nedeniyle ortaya çıkan hemoroit, günümüzde en yaygın rahatsızlıklardan biri haline geldi. Toplumun yüzde 75’inin hayatının bir döneminde mutlaka bu rahatsızlıkla tanıştığını belirten uzmanlar, hemoroitin kadın ve erkeklerde eşit olarak görüldüğüne dikkat çekiyor.

DOĞAL TAKVİYE

Bağışıklık sistemini ve cilt sağlığını desteklemek için de kullanılan Propolis’in yara iyileştirmeyi hızlandırıcı özelliği yapılan araştırmalarla da ortaya konulmakta. Özellikle sindirim sistemindeki iç yaralara karşı kullanılan Propolis, bu sayede mide-bağırsak sorunlarında destekleyici takviye görevi görülebiliyor. Uzmanlar, hemoroit sorunlarına karşı da uzun süredir kullanımı bilinen bu mucizevi maddenin hemoroit problemlerinde, yara iyileştirici, antiinflamatuar (iltihapla savaşan), kılcal damarları güçlendirici, antioksidan ve antibakteriyel özellikleri sayesinde son derece ideal bir doğal takviye olarak kullanıldığını dile getiriyor.

ŞİFASI TARİH KADAR ESKİ


-------- Sponsorlu --------

Reçineli ve mum kıvamında olan, arılar tarafından ağaçların tomurcuk ve kabuklarından toplanan bir madde olan Propolis’i arılar, kovandaki çatlakların kapatılması, zararlı bakteri, virüs ve mantarlardan kovanın korunması amacıyla kullanıyor. İnsanoğlu tarafından binlerce yıldır bilinen Propolis’i, Asur’lular yara iyileştirmek için, Mısırlılar mumyalama için kullandı. Eski Yunan yazıtları bu maddeyi iltihaplanan yaralar ve çürükler için kür olarak tanımlarken Roma’da yara üzerine konulan lapa benzeri karışımın yapımında kullanıldı. Avrupa’daki 12. yüzyıl kayıtları ise Propolis’in ağız ve yara enfeksiyonlarının tedavisinde kullanıldığından bahsediyor.

PROPOLİS İÇERİKLİ KREMLER HIZLI ETKİ EDİYOR

Yağ bazlı uygun taşıyıcılar (saf vazelin ve lanolin) ile Propolis – papatya ekstreleri içeren kremler, bu sayede hemoroit nedeniyle oluşan kanama, yanma, kaşıntı ve kanama gibi semptomlarının başarıyla yok edilmesini sağlıyor. Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Ediz Altınlı ‘Propolis’e dikkat çekerek bilinen en iyi doğal antibakteriyellerden biri olan bu maddenin genel bağışıklık güçlendirici olarak yara iyileştirme gibi birçok nedenle kullanıldığını, ayrıca antioksidan ve ödem giderici özellikleri bulunduğunu vurguluyor.

Bu ev yapımı doğal krem sayesinde hemoroid derdinize son verebilirsiniz. İşte hemoroid için çok etkili bitkisel krem tarifi.

Ev yapımı hemoroid kremi tarifi

1 yemek kaşığı bal
10 gram ince toz halinde propolis
50 ml Zeytinyağı
50 gram Kaliteli balmumu

Ev yapımı hemoroid kremi tarifi nasıl yapılır

Önce bal ve propolis, tercihen cam bir kapta ahşap kaşıkla karıştırın. Şimdi, zeytinyağı ile balmumunu başka bir kaba karıştırın, sonra iyice eritene kadar buharla ısıtın. Karışıma sonra, propolis-bal karışımını ekleyin ve iyice karıştırın. Çözümü kullanmayı planlayana kadar buzdolabında saklayın.

Bu mucize içeceği akşam 8’de için, midenizdeki yağlardan hemen kurtulun! Detaylar için Tıklayınız!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ