Dr. Gönül Ateşsaçan Zayıflama Karışımları

Dr. Gönül Ateşsaçan Zayıflama Karışımları

Yağ Yakan Dr. Gönül Ateşsaçan Zayıflama Karışımları

Zayıflamak, hele ki kısa zamanda çok kilo vermek herkesin istediği bir durum olmakla birlikte, vücudun genel sağlığının korunması için her yerde bulunabilen şok diyetlerden uzak durulmalı ve işin uzmanlarından destek alınarak detoks diyetlerine önem verilmelidir.


-------- Sponsorlu --------

Alanında uzman olan Dr. Gönül Ateşsaçan farklı uygulamalarla detoks diyetleri listeleri ile kısa sürede istenilen kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşılmasını destekleyecek beslenme şekilleri hakkında öneriler sunmaktadır.

Yeşil Elma İle Detoks Uygulaması

Yeşil elma günlük beslenme listesinde zaten olması gereken oldukça faydalı bir meyve olmakla birlikte, yeşil elma detoksu ile 1 haftada 6 kilo vermek de mümkün olmaktadır. Dr. Gönül Ateşsaçan’ın paylaştığı detoks uygulaması şu şekildedir;

  • 1,5 litre kadar su
  • 2 adet yeşil elmanın kabukları
  • 1 demet maydanoz
  • 3 parça (küçük) taze zencefil
  • 2-3 adet karanfil
  • 5-6 adet tane karabiber
  • 1 çay kaşığı kadar ya da 1 süzen poşet yaseminli çay
  • İçerken taze nane

Bu karışım bir gün önceden hazırlanmalıdır. Hazırlanan karışımla birlikte bir hafta boyunca tüketilecek tek katı gıda yumurta olup, sabah, öğlen ve akşam bir adet olmak üzere günde toplam 3 adet haşlanmış yumurta yenilecektir.


-------- Sponsorlu --------

Yumurta İle Desteklenen Detoks

Besleyici ve tok tutma özellikleri olan yumurta yeşil elma detoksunda önemli bir yere sahiptir. Hazırlanan bu 1.5 litrelik karışım gün içerisinde tüketilmeli ve ertesi güne 1,5 litrelik yeni bir karışım hazırlanarak detoks bir haftada en çok 3 kez yapılmalıdır.

Yeşil Elma Detoksu Ne Kadar Yapılmalı?

Yeşil elma detoksunda geri kalan günlerde ise küçük porsiyonlarda ve ekmeksiz, az yağlı, mümkünse ızgara ya da haşlama pişirme yöntemi ile hazırlanmış yiyecekler tüketilmelidir. Yeşil elma detoksu ne kadar sıklıkla yapılabilir sorusuna Ateşsaçan ayda en çok 8 defa yapılmalıdır cevabını vermiştir.

Yeşil Elma Detoksunun Faydaları

Yeşil elma kabukları ve diğer malzemeler zayıflamaya yardımcı olacak sihirli bir formül olmakla birlikte genel vücut sağlığının devamlılığının sağlanmasında da yeşil elma detoksu faydaları bulunmaktadır.

Vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlayan bu karışım sayesinde karaciğer yorgunluğu sorununun da önüne geçilebilmektedir. Sindirim sistemi bağırsaklar bu detoks ile düzene girmekte, vücuttaki ödemin atılması sağlanmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ