Diz Kaybı ve Kireçlenme için Bamya Tohumu

Diz Kaybı ve Kireçlenme için Bamya Tohumu

Bamya Tohumu ile Sıvı kaybı, kireçlenme ve menüsküs  gibi Diz ağrılarına son

Günde 10 adet normal suyla aç karnına üç ay hiç aksatmadan içtim bana 3 ay demişlerdi sol diz kapağımda ağrı vardi iyi geldi ayrıca bağırsaklarıda çalıştırıyor.


-------- Sponsorlu --------

Menüsküs sorunu olanlar, doğal bir yöntem ile kurtulmak mümkün


-------- Sponsorlu --------

Bamya tohumu. arkadaşlar bu bamya tohumunun içinde menüsküse iyi gelen bir sıvı var. vücudumuzdaki ilik gibi düşünün. ben diz ağrılarımdan ağlayacak dereceye geliyordum inanın bamya tohumu önerdiler bana 1-2 ay kadar düzenli şekilde kullandım ve gerçekten faydasını gördüm. her sabah aç karnına bu fotoğrafta gördüğünüz tohumlarda 10-15 adet ağzınıza atın su ile yutun gitsin gerçekten faydasını göreceksiniz. faydası olur diye paylaşmak istedim.

Eklem sıvılarını arttıran Bamya Tohumu mucizesi var. Günlük 6-7 tane bamya tohumunu sabah aç karına bir miktar su ile yutarsanız ve bunu en az üç ay sürdürürseniz, eklemlerinizin ağrımadığını fark edeceksiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ayla Hacıbektaşoğlu dedi ki:

    Bana aktar 20 gün kullanıp 1 hafta ara ver dedi bende öyle yaptım. Yaklaşık 4 senedir diz ağrım var. İçmeye başladıktan 15 gün sonra dizimdeki agri ile yaşamaya o kadar alışmışım ki ağrı olmayınca herkeze dizim agrımıyor demeye başladım.Ben sabah aç karnına 4 adet içtim. 2. 20 güne başlayacağım. Bildiğim kadarı ile de bilinen hiç bir yan etkisi yok. Deneyin derim. Ağrıdan başka kaybedecek hiç bir şeyiniz yok

BİR YORUM YAZ