Diş Eti Çekilmesinin Doğal Tedavi Yöntemi

Diş Eti Çekilmesinin Doğal Tedavi Yöntemi

Diş Eti Çekilmesi İle Savaşan Doğal Yöntem

Diş eti çekilmesi dişlerinizin etrafındaki etlerin geriye doğru çekilerek diş yüzeyinizin büyük bir kısmını dışarıda bırakması demektir.


-------- Sponsorlu --------

Mikroorganizmalar bu bölgede çok kolay bir şekilde yaşar ve gelişirler. Hatta dişin kökü bile meydana çıkabilir, ve bundan sonra size işkence yaşatmaya başlar. Bu noktadan sonraki aşama hatta size dişinizi kaybettirebilir.

DİŞ ETİ ÇEKİLMESİ YAŞAMAMAK İÇİN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?
Diş eti çekilmesi ve diğer diş eti hastalıkları sağlıksız ve iyi bakılmayan dişlerde görüldüğünden, ilk olarak ağız bakımına dikkat edilmelidir. Dişler günde en az 2 defa fırçalanmalıdır. Diş fırçası 3 ayda bir değiştirilmelidir.

Dişlerde meydana gelen plaklar 6 ayda bir diş hekimine temizletilmelidir. Sigara gibi diş etine zarar verici maddeler içeren şeylerden uzak durulmalıdır. Doktorunuz tarafından tespit edilmiş herhangi bir vitamin eksikliğiniz varsa bu takviye edilmeli ve sağlıklı beslenilmelidir.


-------- Sponsorlu --------

Diş Eti Çekilmesi Bitkisel Tedavi ” Kekik Kürü ”

Kekik kürü’nün hazırlanışı:
• Bir su bardağının 1/3’ü kadar suyun içine 3 çay kaşığı kekik (özellikle bulabilirseniz dağ kekiği) atıp 5-6 dakika kaynatın.
• Kaynattıktan sonra ılımaya bırakın
• Bu kadar, kürünüz hazır!

Kekik kürü’nün kullanımı:
Her zamanki gibi dişlerinizi diş macunu ile fırçaladıktan sonra ağzınıza bir parça hazırlamış olduğunuz kekik kürü nü alın ve diş fırçası yardımı ile 4-5 defa fırçalayın. 2 ay süre ile günde 3 defa bu uygulamayı yapmanız Prof.Dr.Saraçoğlu tarafından önemle vurgulanmaktadır. Son olarak başka bir önemli kısım ise hazırladığınız kekik kürünü günlük olarak kullanmanızdır. Hergün yeni bir kekik kürü hazırlamaya önem vermelisiniz.

Uyanır Uyanmaz İçilen Kahvede Büyü Tehlike… Detaylar için Tıklayınız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Kezban dedi ki:

    Bunu ne kadar süre yapicaz ve günlük mu yapılacak

    1. Organik Doktorum dedi ki:

      Günlük 1 hafta boyunca yapın efendim.

BİR YORUM YAZ