Damar Tıkanıklarını Açmaya Yardımcı Mucize Kür

Damar Tıkanıklarını Açmaya Yardımcı Mucize Kür

Damar Tıkanıklarına Çok İyi Gelen ve Tıkanmış Damarları Açmaya Yardımcı Bitkisel Kür

Aşırı yağ birikimi ve kolesterol artışı sonucunda tıkanan damarlar yeterli oranda kan akışını önlemektedir. Kan akışının azalması yani damar tıkanıklığı beyin, kalp ve diğer hayati organlara yeteri kadar kan yani oksijen gitmemesine sebep olur. Ve bu organların işlevlerini tam anlamıyla yerine getirememesine yol açar.


-------- Sponsorlu --------

Damar tıkanıklığı çeşitli cerrahi müdahalelerle düzeltilebildiği gibi dengeli beslenme ve düzenli egzersizler damar tıkanıklığı ile savaşmada birebir etkili tekniklerdir. Dediğimiz gibi tıbbi müdahalelerle düzeltilebildiği alternatif olarakta doğadan yararlanılabilir.

Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu damar yağlanması, tıkanması, daralması gibi görülen hastalıklara karşı şifalı bitkiler ile hazırlanan kür tarifini paylaştı. Saraçoğlu paylaştığı damar tıkanıklığı karşı bitkisel tedavi kürünü kullananların damar tıkanıklığı riskini önleyici ve %80 kadar olan tıkanıklıkları tedavi edici özelliğinin bulunduğunu açıkladı. Damar tıkanıklığı için şifalı bitkiler ile hazırlanan kür tarifini sizler için hazırladık.

Kür İçin Gereken Malzemeler

-16 Adet Maydanoz

-Limon

-1 Diş Sarımsak

Damar Tıkanıklığı Kürü Nasıl Hazırlanır?

Gördüğünüz gibi malzemeler her evin mutfağında bulunan kolay ve pratik malzemelerdir. Burada dikkat etmeniz gereken olabildiğince taze ve organik olan ürünleri kullanmak. Özellikle ithal olan sarımsaklardan uzak durun. Besin değeri neredeyse yok denecek kadar az olan ithal sarımsaklar hiç bir işe yaramaz. Anadolu bölgesinden gelen yerli sarımsak almanızı tavsiye ederiz. Maydanoz konusunda ise dikkat etmeniz gereken yapraklarının büyük ve sararmış olmamasıdır. Sararmaya yaklaşan bir renkte maydanoz kesinlikle almayın. Bu şekilde malzemeleri tedarik ederseniz daha faydalı olacaktır.


-------- Sponsorlu --------

Damar Tıkanıklığı Kürü Nasıl Hazırlanır?

Alternatif tıp olan şifalı bitkiler ile hazırlanan damar tıkanıklığına karşı bitkisel tedavi kürü yapılması ve uygulanması olabildiğince kolaydır. Evimiz de bulanan blender içerisine 1 bardak su ilave edelim, sonrasından sapları ile beraber 16-17 adet maydanoz. 1 diş kadar sarımsak ve 2 yemek kaşığı dolusu limon suyu atıp Karıştıralım. Yaklaşık 1 dakika kadar karıştırmanız yeterlidir. Hazırlanışı bu kadar kolay ve basit. Eğer 1 dakika içinde tam anlamıyla karışmamış ise devam edebilirsiniz. Maydanoz tamamen su haline gelmesi lazım. O yüzden 1 dakikaya takılı kalmayın. Kürün içerisine hiç bir şekilde tatlandırıcı atmayın. Doğal veya yapay (şeker, bal vb.) tatlandırıcıları kesinlikle kullanmayın.

Bir takım öneriler!..

Günlük taze olarak yaptığımız damar tıkanıklığına karşı bitkisel tedavi kürü her sabah kahvaltıdan 15- 20 dakika önce tüketmelisiniz. Damar tıkanıklığına karşı bitkisel kürünü 3 gün sarımsaklı uyguluyorsunuz. Sonra 3 gün sarımsak katmadan sadece limon ve maydanoz olarak karışım yapıp kullanıyorsunuz. Bundan sonraki 3 gün sarımsaklı olarak devam ediyorsunuz. Toplam 9 gün yapıyor. Daha sonra 3 gün ara verip yeniden 3 gün sarımsaklı 3 gün sarımsaksız 3 gün sarımsaklı olarak toplam 9 gün daha uygulamamız gereklidir. Eğer her hangi bir midevi rahatsızlığınız yok ise gönül rahatlığı ile kürü tarif edilen şekilde kullanmanızı tavsiye ederiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Umut dedi ki:

    Nefrotomisli olan bir hastaya böbrekleri açılması ne tur bi kur uygulayan biliriz över cea kanseri kemateropepi alıyor

BİR YORUM YAZ