Çok Hızlı Kilo Verdiren Muz Diyeti

Çok Hızlı Kilo Verdiren Muz Diyeti

Japonya’da popüler olan ve hızlı kilo verdiren muz diyetinin detayları…Diğer diyetleri uygulamaktan sıkılıp vazgeçiyorsanız muz diyeti tam size göre. Bir yandan hızlıca kilolarınızdan kurtulurken bir yandan da muzdan alacağınız serotonin sayesinde ruh haliniz yükselecek. İşte hızlı kilo verdiren muz diyetinin detayları.

MUZ DİYETİ NASIL KİLO VERDİRİYOR?


-------- Sponsorlu --------

Muz diyeti ile kilo verenlerin çok olmasına şaşırmamak lazım. Muzdaki enzimler sindirimi hızlandırarak besinlerin emilimini kolaylaştırır. Muzun içerdiği lifler tokluk hissi yaratarak vücudun yağ yakma hızını arttırır.

3 GÜNLÜK DETOKS

Üç gün boyunca kahvaltıda günde 3-5 muzu 3-4 bardak az yağlı süt ile birlikte tüketin. Ayrı ayrı da tüketebilirsiniz birleştirip smoothie haline de getirebilirsiniz. Eğer süt sevmiyorsanız badem sütü veya yoğurt kullanabilirsiniz. Muzlarınızı süt ile karıştırmadan önce birkaç saat dondurursanız, lezzetli bir dondurma yapabilirsiniz. Geri kalan öğünlerde alkol, tatlı ve süt ürünleri dışındaki yemekler serbest. Üç günlük muz diyeti size 3 kilo verdirebilir.


-------- Sponsorlu --------

7 GÜNLÜK DETOKS

Muz diyeti ile 4 kilo verebilirsiniz. Bu yedi gün boyunca sadece kilo vermekle kalmayacaksanız, küçük bir detoks yapmış olacaksanız. Bu diyet için sadece muz, yeşil çay ve iki yumurtaya ihtiyacınız var. Her gün dilediğiniz kadar yeşil çay için ve günde 1 kilo muz yemeye çalışın.

İLK BİRKAÇ GÜN…

Protein alımınızı dengelemek için iki adet yumurta yiyin. Bu diyeti bitirdikten sonra eski yeme alışkanlıklarınıza yavaş yavaş dönmeye dikkat edin. İlk birkaç gün şeker, alkol ve işlenmiş gıdalardan kaçının.

Kararmış Muz Yiyorsanız Daha Şanslı Olduğunuzu Unutmayınız. Neden mi? İşte Detaylar

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ