Aşırı Yorgunluk (Nevrasteni) Problemine Karşı Organik Kür

Aşırı Yorgunluk (Nevrasteni) Problemine Karşı Organik Kür

Nevrasteni, Sinir sisteminin aşırı çalışması sonucu oluşan sinir tahribatı nevrasteni olarak biliniyor. Günümüzde aşırı çalışıp bir türlü dinlenmeyen kişiler bunun sonucunda sürekli sinirlilik hali (depresif durum) içinde yaşıyorlar ve kendilerini sürekli yorgun hissediyorlar. Bu da yaşam kalitesini ve çevreyle ilişkileri çok etkiliyor.


-------- Sponsorlu --------

Nevrasteni hastalığına karşı kür İbrahim Saraçoğlu tarafından düzenlendi ve bu doğal reçete pek çok insanın derdine çözüm olabilir. Kür sabah ve akşamları hazırlanan doğal içeceklerden oluşuyor.

Sabah Kürü

  • 1 bardak süt,
  • 1 muz,
  • 1 yumurta.

Hepsini mikserde çırpın ve bu lezzetli içeceği gün aşırı, kahvaltılardan önce tüketin. Bir ay boyunca devam edin. Bu arada süt kabızlığa neden olabilir. Yanında bir dilim kepekli ekmek yemeniz daha faydalı olacaktır.


-------- Sponsorlu --------

Akşam Kürü

Kedi otu pek bilinmeyen ve kötü kokan bir bitkidir. Ama akşamları bir bardak sıcak suya atacağınız bir tutam kedi otunu beş dakika kaynatıp süzerseniz ve bu çayı ılındıktan sonra içerseniz kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Bitkilerden gelen sağlık içinde sinir tahribatlarını önlemek için öğütlenen kedi otu çok yararlı bir bitkidir. Nevrasteni hastalığına iyi gelen bitkiler içinde sürekli yer alan kedi otu çayı akşamları sizin rahatlamanıza ve sakinleşmenize yardımcı olacaktır.

Bu arada İbrahim Saraçoğlu gün boyunca çokça içtiğimiz çayların en fazla yedi dakika kadar demlenmesi gerektiğini de belirtiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ