1 Haftada 6 Kilo Verdiren Yeşil Elma Detoksu

1 Haftada 6 Kilo Verdiren Yeşil Elma Detoksu

Dr. Gönül Ateşsaçan’ın Mucizevi  Yeşil Elma Detoksu

 Kış aylarını terk edip yavaş yavaş güneşi selamladığımız bu günlerde, bütün kadınları da iyiden iyiye bir telaş aldı. Kışın hiç çaktırmadan aldığımız, bol kazakların altında da rahat gizlenen fazla kiloların nasıl verileceğinin telaşı bu. İstemediğimiz, bizi mutsuz eden hatta bazen kendimize olan güvenimizi sorgulatan kilolardan kurtulmak ama bunu karnımız tokken daha az zahmetle hatta mümkünse spora da çok bulaşmadan başarmak istiyorsanız medikal estetik uzmanı ve aynı zamanda bilinçli beslenme ve sağlıklı yaşam konularında uzmanlaşan Dr. Gönül Ateşsaçan’ın bizler için hazırladığı metabolizmayı hızlandırarak çok kısa zamanda kilo verdiren mucizevi bir önerisi var. Bu tarifle haftada bir veya iki gün uygulayarak 5-6 kilo vermeniz mümkün. Bu da bizleri diyetsiz, aç kalmadan çok kısa zamanda hayal ettiğimiz fit görünüme ulaştırarak mutlu etmek demek.


-------- Sponsorlu --------

Neden açım? Neden Şişmanım? Şişmanlık kader Değildir ? kitabının da yazarı olan Dr. Gönül Ateşsaçan hazırladığı detoks programını aynı zamanda özel bir tv kanalında zayıflatan elma detoksu adı altında biz bayanlar için sundu. Öncelikle neden bu detoksu tercih etmemiz gerektiğini de, haftada 3-4 kilo yağdan verdirerek özellikle görünümümüzde yaratacağı farkı anlatarak bununla birlikte vücudumuzda biriken toksin ve zehirlerden kurtuluşumuzun reçetesini bizlerle paylaştı.  

Yeşil Elma Detoksu İçin Gereken Malzemeler


-------- Sponsorlu --------

3 adet yumurta, 2 veya 3 adet yeşil elmanın kabuğu, bir bağ maydanoz, 1 adet limon, 3-4 adet tane karabiber, 4 adet yaseminli yeşil çay, 1 adet kabuk tarçın ve 2-3 dilim taze zencefildir.

Yeşil Elma Detoksu

Bu detoks programının tek katı besini olan yumurtayı, programı uygulayacağınız gün 3 ana öğünde haşlayarak tüketiyoruz. Sabah, akşam ve öğlen 1 adet haşlanmış yumurta gün içinde ki tek besinimiz bile diyebiliriz. Ama kilo vermemizi sağlayan asıl etken, bir gün öncesinde hazırladığımız yağ yakımını hızlandıran karışım. 2-3 elmanın ki evet mutlaka yeşil elma olmak zorunda kabuğunu, bir tutam iyi yıkanmış maydanozu saplarıyla birlikte, 1 limonu ortadan ikiye keserek kabuğuna hiç dokunmadan, acı olmamasına özen göstererek karabiberleri ekleyerek, yaseminli yeşil çayı, küflenmediğine emin olduğumuz tarçını, dilimlenmiş taze zencefille birlikte 1.5 lt suyla kaynatıyoruz. Daha sonra gün içinde mutlaka bu suyu ve bu suya ek olarak da bitki çayları ve içebildiğimiz kadar su tüketiyoruz. Dikkat edilmesi gereken en önemli şey haftada ikiyi geçmeden, uyguladığımız günlerin arasında en az bir gün ara bırakmak. Yeşil elma detoksu, metabolizmamızı hızlandırıp yağ yakımını arttıracağından gün içinde çok fazla yağ yakmamızı sağlayacaktır.

Kaynak : Ne Gündem

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Emel dedi ki:

  Merhaba bu detoksu haftada iki gün yapabilir miyiz ? Diğer günler de normal diyete devam değil mi?

  1. Organik Doktorum dedi ki:

   Haftada iki ya da üç gün birer arayla yapmanız gerekmektedir. Diğer günlerde ise hemen sonuç almak için diyete devam. Sağlıcakla

 2. Büşra dedi ki:

  Zencefil taze olmak zorunda mi?

  1. Organik Doktorum dedi ki:

   Evet taze olması önemlidir. Yoksa denenebilir zararı olmaz. Sağlıcakla

 3. Sevinç dedi ki:

  Her gün icilse ne olur ki

 4. Kutlay dedi ki:

  Peki kaç dk kaynatıyoruz

  1. Organik Doktorum dedi ki:

   kaynadıktan sonra 5 dk yeterlidir.

 5. NUR dedi ki:

  Haftada iki gün yapıyoruz evet ama diğer günlerde diyete devam edilicekmi yoksa haftada en fazla 2 gün içilip diyet her zamanmı yapılacak

BİR YORUM YAZ